Wszystko co powinieneś wiedzieć o Ursusie 4512

Spis treści

Wszystko co powinieneś wiedzieć o Ursusie 4512. 1

Podstawowe informacje i katalog ursusa 4512. 1

Ursus 4512 części – skąd czerpać?. 1

Części ursus 4512 nowe czy używane?. 1

Wszystko co powinieneś wiedzieć o Ursusie 4512

Znalezienie odpowiedniego ciągnika rolniczego nie jest łatwe. Do wyboru mamy szereg różnych maszyn, które oprócz mocy i wielkości, różnią się również zastosowaniem oraz oczywiście ceną. Jednym z najlepszych ciągników dostępnych na rynku jest model 4512 Ursusa. Czym zawdzięcza sobie popularność i tak dobre opinie?

W dzisiejszym artykule omówimy przede wszystkim wszystkie informacje, jakie użytkownik ciągnika ursus 4512 mógłby uznać za przydatne. Oprócz tego, sprawdzimy jak wygląda dostępność maszyny zarówno nowej jak i używanej. Dodatkowo przejrzymy katalog części ursus 4512, aby sprawdzić dokładnie jakich cen się spodziewać, czy lepiej zdecydować się na części oryginalne czy może wystarczą dobrej jakości zamienniki.

Podstawowe informacje i katalog ursusa 4512

Pierwsza prezentacja Ursusa miała miejsce dosyć dawno temu, bo w 1987 roku. Nieprzerwalnie aż do 2009 roku były produkowane i zyskały sobie rzeszę fanów na całym świecie. Oferowały nam one wysokoprężny silnik czterosuwowy o mocy 60 bądź 66 KM oraz maksymalny moment obrotowy wynoszący 232 Nm lub w przypadku mocniejszej wersji 255 Nm.

To, czym przede wszystkim wyróżnia się ten model to niskie spalanie. Wiele osób zastanawia się który ciągnik byłby lepszy – czy Ursus 4512 czy zetor 7211. W dzisiejszych czasach za używany model w dobrym stanie zapłacimy podobnie w obu przypadkach. Jednakże, to właśnie Ursus jest mniej paliwożerny. Warto jednak nadmienić, że pomimo podobnej mocy, to zetor oferuje większą, przystosowaną dla dwóch osób kabinę. Jeżeli chodzi o inne opinie 4512 Ursusa, to warto również pamiętać, że silniki montowane w Ursusach, to jest Perkins A4.236, pracują stosunkowo ciszej niż u konkurencji. Pamiętajmy jednak, że wyciszenie kabiny w tym modelu nie jest już tak dobre.

Ursus 4512 części – skąd czerpać?

Istnieje wiele stron oraz firm, które oferują nam części do ciągnika ursus 4512. Oczywiście należy pamiętać, że zanim zdecydujemy się na konkretny zakup, to powinniśmy upewnić się, że wybrana przez nas firma oferuje jedynie najwyższej jakości zamienniki bądź, w przypadku oryginalnych części, nowe i pokryte gwarancją elementy.

Pamiętajmy również o tym, żeby unikać kupowania produktów od sprzedawców, którzy nie oferują długoletniej gwarancji, a na rynku ich firmy dostępne są jedynie od niedawna.

Części ursus 4512 nowe czy używane?

Wiele osób woli zakupić używany oryginał, niż nowy zamiennik. Oczywiście w wielu kwestiach oryginalne części będą lepsze. Bardzo często produkowane są one z lepszych materiałów, a na dodatek mamy pewność, że ich parametry będą się zgadzały z ciągnikiem rolniczym ursus 4512.

.

Jednakże, na rynku znaleźć możemy coraz więcej producentów zamienników bardzo wysokiej jakości. Nie ustępują one oryginalnym częściom w żadnym aspekcie. W połączeniu z niższą ceną i tak samo pewną gwarancją, części zamienne będą równie dobrym wyborem.